Maderoterapie & Masáže v Roztokách

_DSF6752

WOOD THERAPY Roztoky

Maderoterapie & Masáže

Maderoterapie = Wood Therapy.

Jedná se o masážní metodu, která kombinuje klasickou lymfatickou drenáž s intenzivní masáží pomocí speciálních anatomicky tvarovaných dřevěných nástrojů. 

Maderoterapie vychází z čínské medicíny, která byla v 90. letech vylepšena kolumbijským terapeutem. 

K masáži se využívají dřevěné válečky, které se přizpůsobují anatomii lidského těla. Wood Therapy se v dnešní době stává synonymem revoluční masážní techniky, která pomáhá odstranit celulitidu a vymodelovat krásné tělo. 

_DSF6767

|Maderoterapie

Celého těla

|Maderoterapie

Obličeje

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve čtyřech speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka.

IMG_8655

|Body Wrap Slim

Jak to celé probíhá

CÍLEM MASÁŽE JE PODPOŘIT ODTOK LYMFY ZE TKÁNÍ. PŘI MASÁŽI RESPEKTUJI SMĚR TOKU LYMFY TAK, ABY SMĚŘOVALA K SBĚRNÝM LYMFATICKÝM UZLINÁM. 

NEJPRVE PŘED ZAHÁJENÍM KLASICKÉ MADEROTERAPIE ZAČNEME S OŠETŘENÍM CENTRÁLNÍ KRAJINY (OBLAST SBĚRNÝCH UZLIN), KTERÉ VYPRÁZNÍME A PAK POSTUPNĚ PŘESOUVÁME LYMFU Z DISTÁLNĚJŠÍCH (VZÁLENĚJŠÍCH) ÚSEKŮ UVOLNĚNÝMI LYMFATICKÝMI CESTAMI DO PROXIMÁLNĚJŠÍ (BLIŽŠÍ). V PRAXI TO FUNGUJE TAK, ŽE PROVEDU JEMNÉ HLAZENÍ KRKU, PODPAŽÍ, BŘICHA, TŘÍSEL A KOLENOU, TÍM SE PODPOŘÍ PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU. 

PAK PŘIJDE NA ŘADU MASÁŽ DŘEVĚNÝMI VÁLEČKY. ZAČÍNÁME VLEŽE NA BŘIŠE, A TO MASÁŽÍ LÝTEK, STEHEN, ZADEČKU A BOKŮ. NÁSLEDUJE OTOČENÍ NA ZÁDA A POKRAČUJI VÁLEČKOVÁNÍM PŘEDNÍ ČÁSTI STEHEN A BŘICHA. NA ZÁVĚR PROBÍHÁ MASÁŽ V SEDĚ, MASÁŽÍ TRAPÉZŮ A KRKU. JAKO POSLEDNÍ MASÍRUJI PAŽI.

K MASÁŽI VYUŽÍVÁM KVALITNÍCH OLEJŮ. ZEJMÉNA SKOŘICOVÉHO OLEJE, KTERÝ ZPŮSOBUJE PROHŘÁTÍ POKOŽKY A ROZŠÍŘENÍ CÉV, COŽ NAPOMÁHÁ ODBOURÁVÁNÍ TUKOVÝCH BUNĚK. JE OBZVLÁŠŤ ÚČINNÝ PŘI BOJI S CELULITIDOU. MÁ NAVÍC LEHCE DESINFEKČNÍ ÚČINEK A PŮSOBÍ PROTI BOLESTI.

VÝSLEDKY JSOU VIDITELNÉ PŘIBLIŽNĚ PO 5 SEZENÍCH. KAŽDOPÁDNĚ KAŽDÁ KLIENTKA JE JINÁ, A PROTO JSOU VÝSLEDKY INDIVIDUÁLNÍ. ZÁLEŽÍ TAKÉ NA STÁDIU CELULITIDY. 

PRO NEJLEPŠÍ EFEKT DOPORUČUJI SPOLEČNĚ S MASÁŽÍ DOPLŇOVAT I PITNÝ REŽIM, ZDRAVOU ŽIVOTOSPRÁVU, PITÍ LYMFATICKÉHO ČAJE A TAKÉ POHYB. 

_DSF6856

|Kontraindikace