Logo
Se Synkáčema na Aineck
26 Zář 2018

Se Synkáčema na Aineck

Post by Zuzana Caislova

První společné hory na pozvání Káti a Ondry Synkových.

Kde: Aineck
Kdy:11.-18.3.2016

Tento výlet nezačal uplně slavně, protože jsem dva dny před odjezdem rozstřelila auto o vrata. Abych byla přesnější, tak jsem v kopci nechala zaparkované auto s otevřeným kufrem, které se samozřejmě rozjelo a nabouralo do vrat takovým způsobem, že byla škoda za 170 000 Kč.

Jak se obvykle říká, že človek celý život platí pojistku na auto a většinou nevyčerpá to, co tam zaplatil, tak u nás je to naopak. Navždy budeme dlužníky naší pojišťovny.

Takže jsme si na poslední chvíli pujčovali do táty Volvo. Asi jsme i radši, na cestu do hor, je tento tank ideální.

Když už jsme jeli směr Rakousko, vyjeli jsme si o den dříve, že si uděláme jednu noc v Salzburgu. Slyšeli jsme, že je to krásné Mozartovo město… a navíc jedeme kolem, tak proč tam nezastavit. Zaplatili jsme si ubytování a jeden večer a jeden den jsme kroužili po městě.

Následující den jsme udělali návštěvu rodného domu Amadea Mozarta, prošli jsme si místní zahrady a pokračovali jsme směr Aineck.

Celou dobu před odjezdem jsem byla přesvědčená, že se snowboarding nezapomíná. Nicméně první 2 dny jsem brečela bolestí a moje modřiny mluvily za vše.

  

Nicméně i tak jsem kopce nějak sjížděla a s ostatními jsme se vždy někde potkali. Ať už na vleku nebo v restauraci někde na svahu.

Ještě pár fotek z našeho ubytování u Hanze:

Please follow and like us:

0 Comments

Leave a Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial