Logo
Sportuj s námi za dobrou věc!
24 Zář 2018

Sportuj s námi za dobrou věc!

Post by Zuzana Caislova

SPORTUJ ZA DOBROU VĚC

Pokud to jen jde, snažíme se různě přispívat na dobrou věc. Ať už finančně a nebo materiálně. Nicméně teď jsme si říkali, že je potřeba vybrat zase něco dalšího.

Při jedné z návštěv centra Osla jsme si všimli akce, která se jmenuje „No Finish line“ a ve zkratce to znamená, že se jedná o kruhový běh, kdy každé kolo, které uběhnete, tak připíváte cca 30 kč na dobročinnost.

Rozhodli jsme se proto, že si uspořádáme vlastní výzvu. Společně (já, Petr a Matěj) budeme sportovat a za každých 100 km věnujeme 1000 Kč na dobročinnost. Všechny tyto kilometry si budeme pečlivě zaznamenávat.

Přidej se k nám! Nezáleží na tom, zda jsi tlustý nebo hubený, zda máš nebo nemáš rád Babiše. Tohle není soutěž o tom, kdo z nás je lepší, ale soutěž o tom, kdo z nás více přispěje. A nejde o to jen přispět tím, že převedu peníze z účtu na účet, ale jde o to tu částku vybojovat. Stejně tak jako jiní musejí bojovat leckdy i o své životy.

Čím více nás bude, tím více peněz můžeme společně poslat. Nikomu nebudeme diktovat, kam peníze poslat. A pokud je ve finále nepošlete, tak je to vaše věc.

Celou tuto akci bychom rádi odstartovali již od 1.10 a skončíme 31.12. o půlnoci.

Pokud se chcete někdo přidat, tak budeme rádi.

Vy budete mít dobrý pocit a někomu třetímu uděláte ještě větší radost tím, že mu přispějete třeba na nový vozík. 

FUCK HATE, MAKE LOVE (crua)

Připoj se a sdílej data do společného excelu

 

 

Please follow and like us:

0 Comments

Leave a Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial